TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Bardejov » Bardejov » Objekty » Polyfunkčný objekt »

Polyfunkčný objekt vhodný na bývanie a podnikanie

Polyfunkčný objekt vhodný na bývanie a podnikanie

Popis nehnuteľnosti

KING REAL Vám exkluzívne ponuka na predaj budovu po celkovej rekonštrukcii vhodnú na bývanie a podnikanie v obci Osikov okr. Bardejov s príslušenstvom a pozemkami. Budova má celkovú rozlohu 602 m2. Pozemok v v podiele ½ má rozlohu 237m2 a pozemok pod prístavbou 21m2. Budova je vymurovaná z tehál a prešla v roku 2016 rekonštrukciou vnútorných ako aj vonkajších priestorov, vrátane výmeny elektrických, vodovodných, kanalizačných a vykurovacích rozvodov ako aj rekonštrukciou sociálnych priestorov. Budova pozostáva z pivnice o rozlohe 93 m2, kde okrem chodby sú umiestnené 3 samostatné pivničné priestory, používané ako sklady. 1. Nadzemné podlažie o rozlohe 197 m2 pozostáva z 2 priestorov pohostinstva s kapacitou 50 miest na sedenie, salónik s kapacitou 30 miest na sedenie, sklad a terasu s dreveným prístreškom, sociálne priestory (wc pre mužov a ženy) chodba a vonku rampa. Toto podlažie je po malej úprave vhodné aj na iné podnikateľské účely ako obchodné priestory napr. na prevádzkovanie obchodu s potravinami. 2. Nadzemné podlažie o rozlohe 160 m2 pozostáva z 4 izieb, kúpelne s wc a kuchyne. Veľká hala s barom a kuchyňou sú využívané pre rôzne spoločenské akcie pre obyvateľov obce (rodinné oslavy, krstiny, a pod.) s kapacitou 45 miest na sedenie. Tento priestor je vhodný po malej úprave aj na užívanie ako samostatná bytová jednotka napr. apartmán alebo 4 izb. byt alebo na podnikateľské účely napr. kancelárie, výrobu, sklady. 3. Nadzemné podlažie je podkrovie o rozlohe 150 m2 po prestavbe tiež vhodné na bytové alebo podnikateľské účely. Obec Osikov s počtom obyvateľov 988 sa nachádza medzi mestami Bardejov (16 km) a Prešov (27km). Obec má vybudovaný vlastný vodovod, plyn, kanalizáciu a čističku odpadových vôd. Nachádza sa sem materská škola, základná škola 1.- 4. ročník. Výhody nehnuteľnosti: - ide polyfunkčný objekt vhodný na podnikateľské účely ako aj na bývanie - nehnuteľnosť je po rekonštrukcii a je umiestnená v centre obce - pred budovou a za budovou je možnosť parkovania autami - budova má vlastnú rampu a terasu s prístreškom Poskytujeme kompletný realitný servis vrátane poradenstva pri vybavovaní hypotekárneho úveru.

Cena: 149 900,00 €

  249,00 €/m2

Kategória: Polyfunkčný objekt - Predaj

Lokalita: Bardejov - Bardejov
(Polyfunkčný objekt - Bardejov)

Úžitková plocha: 602 m2

Rozloha pozemku: 237 m2

Dátum aktualizácie: 22.5.2019

Identifikačné číslo: KM006OP

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

KING REAL s. r. o.

Zápotockého 1, Prešov
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Martin Kuľka
0903 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk